ДОЛЯ ОБРАЛА НАС15 липня - День українських миротворців

15 липня 1992 року, українські «блакитні шоломи» вперше долучилися до міжнародної миротворчої діяльності.

Відтоді українських миротворців знають та поважають по всьому світу, де вони рятували людські життя, запобігали масовим злочинам, створювали основи для побудови миру.

Сьогодні воїни-миротворці, які входять до різних підрозділів Сил оборони України, завзято б’ються за нашу свободу на передовій, зупиняють окупантів, наближають мир, спокій та перемогу України. Показують світу нескореність та справжній дух Українського народу. Для мільйонів українців наше військо – це перший гарант миру!

У книзі "Доля обрала нас" зібрано матеріали багатьох авторів, які розповідають про досвід миротворчої діяльності Збройних сил України починаючи з 1992 року. 

Свого часу їхні інтерв'ю та статті, які були надруковані на сторінках всеукраїнського журналу "Камуфляж", викликали чималий інтерес читачів. У майже чотирьох десятках матеріалів, що увійшли до книги, наведені численні факти, які дають усі підстави пишатися мужністю українських військових, які брали участь у миротворчих місіях в "гарячих точках" планети.

Переважна більшість публікацій, що увійшли до книги, підготовлені журналістами, які мають власний досвід участі в миротворчих місіях та добре обізнані із сучасною проблематикою українського війська. 

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

ВІКТОР КОСЕНКО - ОСНОВОПОЛОЖНИК УКРАЇНСЬКОЇ ФОРТЕПІАННОЇ Й КАМЕРНОЇ МУЗИКИ!

ЛЕСЯ ДИЧКО: МУЗИКА, МУЗИКА І ТІЛЬКИ МУЗИКА!

ЦУКЕРКА БАЖАНЬ